3 تیر 1402

اخبار رویدادها

فرماندار مشهد در بازدید از آرمیتاژ مطرح کرد: وجود «آرمیتاژ» باعث افتخار است

معاون استاندار و فرماندار مشهد گفت: وجود مراکز و مجتمع‌های تجاری همچون آرمیتاژ برای شهر باعث افتخار است.

 
به گزارش روابط‌عمومی آرمیتاژ، محسن داوری در نشستی با مالکان و بهره‌برداران واحد‌های تجاری برج آرمیتاژ گلشن افزود: باید در چارچوب قانون برای همه سلایق، افراد و نیازمندی‌ها فضا مهیا کنیم. 
 
وی با تاکید بر این موضوع که شهر باید با نگاه‌های متفاوت مدیریت شود، ادامه داد: وجود فضاهای مختلف و نگاه مختلف با رنگ و بوی مختلف اصل پذیرفته است و در کنار این موضوع رعایت قانون نیز اصل است. 
 
فرماندار مشهد با بیان اینکه انتقاد و اعتراض به قانون اشکال ندارد، گفت: آنچه که با قانون تعارض ندارد ممنوعیت ندارد اما رعایت قانون و دعوت به رعایت قانون وظیفه است. 
 
معاون استاندار و فرماندار مشهد با اشاره به وجود مراکزی مانند «برج اداری تجاری آرمیتاژ گلشن» در مشهد، گفت: ما وظیفه داریم در چارچوب قانون از این مراکز حمایت کرده و توطئه دشمن را خنثی کنیم. 
  
وی با بیان اینکه اصلاح امور با نافرمانی نمی شود، افزود: در همه مسائل اعم از صنفی و غیرصنفی باید به قانون عمل کنیم؛ مشتری هم باید قانون را رعایت کند. 
 
در این دیدار تعدادی از مالکان و بهره‌برداران واحدهای تجاری آرمیتاژ دغدغه‌ها و نکات خود درخصوص موضوعات روز را با فرماندار مشهد مطرح کردند.

 


نظرات

هیچ دیدگاهی ثبت نشده است.


برای ارسال نظر باید وارد شوید.ارتباط با تیم پشتیبانی

از طریق شماره تماس
+98 51 38075
30006215 سیستم دریافت پیامک
پست الکترونیکی
info@armitajmall.com